Themes - Twenty Seventeen - en to ms translation catalogue (63 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
ms: Twenty Seventeen menghidupkan laman anda dengan video pengepala dan imej terencana yang imersif. Dengan fokus kepada laman perniagaan, ia mempunyai ciri-ciri bahagian berbilang pada halaman depan dan juga widget, navigasi dan menu sosial, logo, dan lebih banyak lagi. Suai langgan grid asimetrinya dengan skema warna tersuai dan pamerkan kandungan multimedia anda dengan format kiriman. Tema lalai kami untuk 2017 berjalan dengan hebat dalam banyak bahasa, bagi apa-apa keupayaan, dan pada mana-mana peranti.

en: Footer
ms: Pengaki

en: Add widgets here to appear in your sidebar on blog posts and archive pages.
ms: Tambah widget di sini supaya muncul dalam palang sisi anda di kitiman blog dan arkib halaman.

en: Blog Sidebar
ms: Palang Sisi Blog

en: Scroll down to content
ms: Tatal ke bawah untuk kandungan

en: Pause background video
ms: Jeda video latar belakang

en: Play background video
ms: Main video latar belakang

en: Front Page Section %1$s Placeholder
ms: Sandaran %1$s Bahagian Halaman Depan

en: When the two-column layout is assigned, the page title is in one column and content is in the other.
ms: Apabila susun atur dua lajur ditetapkan, tajuk halaman adalah dalam satu lajur dan kandungan adalah dalam lajur yang lain.

en: Next Post
ms: Kiriman Seterusnya

en: Posts
ms: Kiriman

en: Tags
ms: Tag

en: Categories
ms: Kategori

note: translators: %s: post date
en: <span class="screen-reader-text">Posted on</span> %s
ms: <span class="screen-reader-text">Dikirim pada</span> %s

note: translators: %s: post author
en: by %s
ms: oleh %s

en: Please define an SVG icon filename.
ms: Sila takrifkan nama fail ikon SVG.

en: Please define default parameters in the form of an array.
ms: Sila takrifkan parameter lalai dalam bentuk tatasusunan.

en: Select pages to feature in each area from the dropdowns. Add an image to a section by setting a featured image in the page editor. Empty sections will not be displayed.
ms: Pilih halaman untuk direncanakan dalam setiap ruang daripada menu juntai bawah. Tambah imej ke bahagian dengan menetapkan imej terencana dalam penyunting halaman. Bahagian kosong tidak akan dipaparkan.

note: translators: %d is the front page section number
en: Front Page Section %d Content
ms: Kandungan %d Bahagian Halaman Depan

en: Two Column
ms: Dua Lajur

en: One Column
ms: Satu Lajur

en: Page Layout
ms: Susun Atur Halaman

en: Theme Options
ms: Pilihan Tema

en: Custom
ms: Tersuai

en: Light
ms: Terang

en: Color Scheme
ms: Skema Warna

en: Default Header Image
ms: Imej Pengepala Lalai

en: Footer 2
ms: Pengaki 2

en: Add widgets here to appear in your footer.
ms: Tambah widget di sini untuk kelihatan dalam pengaki anda.

en: Footer 1
ms: Pengaki 1

[ctx: Libre Franklin font: on or off]
note: Translators: If there are characters in your language that are not supported by Libre Franklin, translate this to 'off'. Do not translate into your own language.
en: on
ms: pada

en: Top Menu
ms: Menu Atas

en: Reply
ms: Balas

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
ms: Nampaknya kami tidak dapat mencari apa yang anda inginkan. Mungkin membuat carian dapat membantu.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
ms: Maaf, tiada padanan untuk istilah carian anda. Sila cuba semula dengan kata kunci yang lain.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
ms: Sedia untuk menerbitkan kiriman pertama anda? <a href="%1$s">Mulakan di sini</a>.

en: Nothing Found
ms: Tiada Dijumpai

en: Previous Post
ms: Kiriman Sebelumnya

en: Previous
ms: Sebelum

en: Next
ms: Seterusnya

[ctx: submit button]
en: Search
ms: Cari

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
ms: Cari ...

[ctx: label]
en: Search for:
ms: Carian untuk:

en: Search Results for: %s
ms: Hasil Carian bagi: %s

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
ms: Teruskan membaca<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Dark
ms: Gelap

en: Twenty Seventeen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
ms: Twenty Seventeen memerlukan sekurang-kurangnya WordPress versi 4.7. Anda menggunakan versi %s. Sila naik taraf dan cuba lagi.

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
ms: Sunting<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
ms: Halaman:

en: Skip to content
ms: Langkau ke kandungan

en: Collapse child menu
ms: Runtuhkan menu anak

en: Expand child menu
ms: Kembangkan menu anak

en: Social Links Menu
ms: Menu Pautan Sosial

en: Proudly powered by %s
ms: Dengan bangganya dikuasakan oleh %s

en: Footer Social Links Menu
ms: Menu Pautan Sosial Pengaki

en: Comments are closed.
ms: Komen telah ditutup.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s Reply to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Replies to &ldquo;%2$s&rdquo;
ms[0]: %1$s Balasan untuk &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One Reply to &ldquo;%s&rdquo;
ms: Satu Balasan untuk &ldquo;%s&rdquo;

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
ms: Oops! Laman tersebut tidak dapat dijumpai.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
ms: Nampaknya tiada dijumpai di lokasi ini. Mungkin anda boleh cuba membuat carian?

en: Previous page
ms: Halaman sebelum

en: Next page
ms: Halaman selepas

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
ms: pasukan WordPress
