Themes - Twenty Seventeen - en to ka_GE translation catalogue (62 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
ka_GE: თემა Twenty Seventeen გააცოცხლებს თქვენს საიტს შთამბეჭდავი სურათებითა და მსუბუქი ანიმაციით. განკუთვნილია საქმიანი საიტებისათვის, ის შეიცავს მთავარ გვერდს, რამოდენიმე განყოფილებით, ასევე ვიჯეტებს, ნავიგაციას, სოციალური ელემენტების მენიუს, ლოგოს და სხვა მრავალს. მოარგეთ მისი ასიმეტრიული განლაგება სასურველი ფერთა გამით და გამოიყენეთ ჩანაწერის ფორმატები მედია-ფაილების გალერეის შექმნისათვის. 2017 წელს ჩვენი თემა შესანიშნავად გამოდგება მრავალი ენისათვის და ნებისმიერი მოწყობილობისათვის.

en: Scroll down to content
ka_GE: გვერდთან ერთად გადაცოცება

[ctx: Theme starter content]
en: Coffee
ka_GE: ყავა

[ctx: Theme starter content]
en: Sandwich
ka_GE: სენდვიჩი

[ctx: Theme starter content]
en: Espresso
ka_GE: ესპრესო

en: Pause background video
ka_GE: ფონური ვიდეოს შეჩერება

en: Play background video
ka_GE: ფონური ვიდეოს გაშვება

en: Front Page Section %1$s Placeholder
ka_GE: მთავარი გვერდის %1$s სექციის შემავსებელი

en: Next Post
ka_GE: შემდეგი ჩანაწერი

en: Posts
ka_GE: ჩანაწერები

en: Tags
ka_GE: ჭდეები

en: Categories
ka_GE: კატეგორია

note: translators: %s: post date
en: <span class="screen-reader-text">Posted on</span> %s
ka_GE: <span class="screen-reader-text">გამოქვეყნებულია</span> %s

note: translators: %s: post author
en: by %s
ka_GE: ავტორი: %s

en: Please define an SVG icon filename.
ka_GE: გთხოვთ, განსაზღვროთ ფაილის სახელი SVG ხატულასათვის.

en: Please define default parameters in the form of an array.
ka_GE: გთხოვთ, განსაზღვროთ ნაგულისხმევი პარამეტრები ფორმის მასივში.

en: Select pages to feature in each area from the dropdowns. Add an image to a section by setting a featured image in the page editor. Empty sections will not be displayed.
ka_GE: აირჩიეთ რჩეული გვერდები ყოველი არესათვის ჩამოშალდი სიებიდან. დაამატეთ სურათი რჩეული გამოსახულების დაყენებით გვერდების რედაქტორში. ცარიელი განყოფილებები არ გამოჩნდება.

note: translators: %d is the front page section number
en: Front Page Section %d Content
ka_GE: მთავარი გვერდის %d სექციის შიგთავსი

en: Two Column
ka_GE: სვეტი

en: One Column
ka_GE: ერთი სვეტი

en: Page Layout
ka_GE: გვერდის განლაგება

en: Theme Options
ka_GE: თემის პარამეტრები

en: Custom
ka_GE: მორგებული

en: Light
ka_GE: ნათელი

en: Color Scheme
ka_GE: ფერთა პალიტრა

en: Default Header Image
ka_GE: ნაგულისხმევი სათაურის სურათი

en: Footer 2
ka_GE: სარდაფი 2

en: Add widgets here to appear in your footer.
ka_GE: დაამატეთ ვიჯეტი აქ საიტის სარდაფში გამოსაჩენათ.

en: Footer 1
ka_GE: სარდაფი 1

en: Top Menu
ka_GE: ზედა მენიუ

en: Reply
ka_GE: პასუხი

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
ka_GE: როგორც ჩანს, ჩვენ არ შეგვიძლია ვიპოვნოთ ის, რასაც თქვენ ეძებთ.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
ka_GE: უკაცრავად, მაგრამ არცერთი ჩანაწერი არ ემთხვევა თქვენს საძიებო სიტყვებს. გთხოვთ, სცადოთ ახლიდან განსხვავებული სიტყვებით.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
ka_GE: მზად ხართ გამოაქვეყნოთ ახალი სტატია? <a href="%1$s">დაიწყეთ აქედან.</a>.

en: Nothing Found
ka_GE: ვერაფერი ვერ მოიძებნა

en: Previous Post
ka_GE: წინა ჩანაწერი

en: Previous
ka_GE: წინა

en: Next
ka_GE: შემდეგი

[ctx: submit button]
en: Search
ka_GE: ძიება

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
ka_GE: ძებნა &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
ka_GE: ძებნა:

en: Search Results for: %s
ka_GE: ძებნის შედეგები: %s

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
ka_GE: დაწვრილებით<span class=“screen-reader-text”> „%s“</span>

en: Dark
ka_GE: მუქი

en: Twenty Seventeen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
ka_GE: Twenty Seventeen მოითხოვს WordPress-ის ვერსიას 4.7. თქვენი ვერსია არის %s. გთხოვთ განაახლოთ საიტი.

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
ka_GE: <span class="screen-reader-text”>„%s“</span>-ის ჩასწორება

en: Pages:
ka_GE: გვერდები:

en: Menu
ka_GE: მენიუ

en: Skip to content
ka_GE: შიგთავსზე გადასვლა

en: Collapse child menu
ka_GE: შვილობილი მენიუს ჩაკეცვა

en: Expand child menu
ka_GE: შვილობილი მენიუს გაშლა

en: Social Links Menu
ka_GE: სოციალური ბმულების მენიუ

en: Proudly powered by %s
ka_GE: გამოყენებული ძრავი: %s

en: Footer Social Links Menu
ka_GE: სარდაფის სოციალური ბმულების მენიუ

en: Comments are closed.
ka_GE: კომენტარების დატოვება გამორთულია.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s Reply to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Replies to &ldquo;%2$s&rdquo;
ka_GE[0]: %2$s: %1$s კომენტარი

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One Reply to &ldquo;%s&rdquo;
ka_GE: %s: 1 კომენტარი

en: Page
ka_GE: გვერდი

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
ka_GE: ვაჰ! ის გვერდი ვერ მოიძებნა.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
ka_GE: ამ მისამართზე არაფერი არ მოიძებნა. სცადეთ გამოიყენოთ ძებნა.

en: Previous page
ka_GE: წინა გვერდი

en: Next page
ka_GE: შემდეგი გვერდი
