Themes - Twenty Seventeen - en to bg translation catalogue (66 entries)

note: Description of the plugin/theme
en: Twenty Seventeen brings your site to life with header video and immersive featured images. With a focus on business sites, it features multiple sections on the front page as well as widgets, navigation and social menus, a logo, and more. Personalize its asymmetrical grid with a custom color scheme and showcase your multimedia content with post formats. Our default theme for 2017 works great in many languages, for any abilities, and on any device.
bg: Twenty Seventeen дава нов живот на сайта ви с грабващи снимки и фини анимации. С фокус върху бизнес сайтове, темата предлага много секции на началната страница, както и джаджи, навигационни и менюта с връзки към социални мрежи, лого и още много елементи. Асиметричната ѝ структура може да бъде настроена с цветова схема по ваше желание, а мултимедийното съдържание изглежда чудесно в различните типове публикации. Темата по подразбиране за 2017 работи чудесно на много езици и на всякакви устройства и е достъпна за потребители с всякакви умения.

en: Add widgets here to appear in your sidebar on blog posts and archive pages.
bg: Тук добавете джаджи, за да се появяват в страничната лента на публикациите в блога и в архивните страници.

en: Blog Sidebar
bg: Странична лената на блога

en: Scroll down to content
bg: Към съдържанието

[ctx: Theme starter content]
en: Coffee
bg: Кафе

[ctx: Theme starter content]
en: Sandwich
bg: Сандвич

[ctx: Theme starter content]
en: Espresso
bg: Еспресо

en: Pause background video
bg: Спиране на видео фона

en: Play background video
bg: Пускане на видео фона

en: Front Page Section %1$s Placeholder
bg: Позиция за секция %1$s от началната страница

en: When the two-column layout is assigned, the page title is in one column and content is in the other.
bg: Когато се избере разположение в две колони, заглавието на страницата е в едната колона, а съдържанието - в другата.

en: Next Post
bg: Следваща публикация

en: Posts
bg: Публикации

en: Tags
bg: Етикети

en: Categories
bg: Категории

note: translators: %s: post date
en: <span class="screen-reader-text">Posted on</span> %s
bg: <span class="screen-reader-text">Публикувано на</span> %s

note: translators: %s: post author
en: by %s
bg: от %s

en: Please define an SVG icon filename.
bg: Моля дефинирайте име на файла за SVG икона.

en: Please define default parameters in the form of an array.
bg: Моля дефинирайте параметрите по подразбиране във вид на масив.

en: Select pages to feature in each area from the dropdowns. Add an image to a section by setting a featured image in the page editor. Empty sections will not be displayed.
bg: Изберете страници от падащото меню, които да се показват във всяка област. Добавете изображение към секция като го назначите като картинка за страницата в редактора. Празните секции няма да бъдат видими.

note: translators: %d is the front page section number
en: Front Page Section %d Content
bg: Съдържание за секция %d на началната страница

en: Two Column
bg: Две колони

en: One Column
bg: Една колона

en: Page Layout
bg: Оформление на страницата

en: Theme Options
bg: Опции за темата

en: Custom
bg: Потребителски

en: Light
bg: Светла

en: Color Scheme
bg: Цветова схема

en: Default Header Image
bg: Заглавна картинка по подразбиране

en: Footer 2
bg: Футър 2

en: Add widgets here to appear in your footer.
bg: Тук добавете джаджи, които да се появяват в долната част.

en: Footer 1
bg: Футър 2

en: Top Menu
bg: Горно меню

en: Reply
bg: Отговор

en: It seems we can&rsquo;t find what you&rsquo;re looking for. Perhaps searching can help.
bg: Страницата не съществува. Пробвайте да потърсите каквото ви трябва.

en: Sorry, but nothing matched your search terms. Please try again with some different keywords.
bg: Няма резултати, отговарящи на вашето търсене. Опитайте отново с други ключови думи.

en: Ready to publish your first post? <a href="%1$s">Get started here</a>.
bg: Време е за първата ви публикация. <a href="%1$s">Започнете от тук</a>.

en: Nothing Found
bg: Нищо не е намерено

en: Previous Post
bg: Предишна публикация

en: Previous
bg: Предишни

en: Next
bg: Следваща

[ctx: submit button]
en: Search
bg: Търсене

[ctx: placeholder]
en: Search &hellip;
bg: Търсене &hellip;

[ctx: label]
en: Search for:
bg: Търсене за:

en: Search Results for: %s
bg: Резултати от търсене за: %s

note: translators: %s: Name of current post
en: Continue reading<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
bg: Цялата публикация <span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Dark
bg: Тъмно

en: Twenty Seventeen requires at least WordPress version 4.7. You are running version %s. Please upgrade and try again.
bg: Twenty Seventeen изисква WordPress да бъде с версия 4.7 или по-нова. В момента използвате версия %s. Моля обновете и опитайте отново.

note: translators: %s: Name of current post
en: Edit<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>
bg: Редактиране<span class="screen-reader-text"> "%s"</span>

en: Pages:
bg: Страници:

en: Menu
bg: Меню

en: Skip to content
bg: Напред към съдържанието

en: Collapse child menu
bg: свиване на дъщерното меню

en: Expand child menu
bg: разширяване на дъщерното меню

en: Social Links Menu
bg: Меню с линкове към социални мрежи

en: Proudly powered by %s
bg: Създаден с %s

en: Footer Social Links Menu
bg: Меню с връзки към социални мрежи във футъра

en: Comments are closed.
bg: Коментарите са изключени.

[ctx: comments title]
note: translators: 1: number of comments, 2: post title
en: %1$s Reply to &ldquo;%2$s&rdquo; | %1$s Replies to &ldquo;%2$s&rdquo;
bg[0]: %1$s коментар към &ldquo;%2$s&rdquo;
bg[1]: %1$s коментара към &ldquo;%2$s&rdquo;

[ctx: comments title]
note: translators: %s: post title
en: One Reply to &ldquo;%s&rdquo;
bg: Един коментар към &ldquo;%s&rdquo;

en: Page
bg: Страница

en: Oops! That page can&rsquo;t be found.
bg: Страницата не е открита.

en: It looks like nothing was found at this location. Maybe try a search?
bg: Тук няма нищо. Опитайте с търсене?

en: Previous page
bg: Предишна страница

en: Next page
bg: Следваща страница

note: Author of the plugin/theme
en: the WordPress team
bg: Екипът на WordPress
