Plugins - WP Mail SMTP by WPForms - Stable (latest release) - en to uk_UA translation catalogue (11 entries)

en: Settings
uk_UA: Налаштування

en: Send a Test Email
uk_UA: Відправити тестовий лист

en: Authentication
uk_UA: Авторизація

en: Encryption
uk_UA: Шифрування

en: SMTP Port
uk_UA: SMTP порт

en: SMTP Host
uk_UA: SMTP сервер

en: Set the return-path to match the From Email
uk_UA: Встановити адресу повернення на адресу "Від"

en: Return Path
uk_UA: Адреса повернення (return-path)

en: Mailer
uk_UA: Метод відправки пошти

en: From Name
uk_UA: Від імені

en: From Email
uk_UA: Від (адреса)
