Plugins - WP Mail SMTP by WPForms - Stable (latest release) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Send a Test Email
sk: Odoslať testovací email

en: Authentication
sk: Autentifikácia

en: Encryption
sk: Šifrovanie

en: Set the return-path to match the From Email
sk: Nastaviť návratovú cestu na rovnakú hodnotu ako e-mail odosielateľa.

en: Return Path
sk: Návratová cesta

en: From Name
sk: Meno odosielateľa

en: From Email
sk: Email odosielateľa

en: SMTP Host
sk: Poskytovateľ SMTP
