Plugins - WP Mail SMTP by WPForms - Stable (latest release) - en to cs_CZ translation catalogue (35 entries)

en: License Key
cs_CZ: Licenční klíč

en: License
cs_CZ: Licence

en: Processing...
cs_CZ: Zpracování...

en: Inactive
cs_CZ: Neaktivní

note: translators: %s - status HTML text.
en: Status: %s
cs_CZ: Stav: %s

en: Priority Support
cs_CZ: Přednostní podpora

en: Limited Support
cs_CZ: Omezená podpora

en: About Us
cs_CZ: O nás

en: Mail
cs_CZ: Email

en: Send this email in HTML or in plain text format.
cs_CZ: Odeslat v HTML nebo v textovém formátu.

en: Save Settings
cs_CZ: Uložit nastavení

en: Settings were successfully saved.
cs_CZ: Nastavení bylo úspěšně uloženo.

en: Send Email
cs_CZ: Poslat email

en: no
cs_CZ: Ne

en: Google API Error.
cs_CZ: Chyba Google API.

en: Activated
cs_CZ: Aktivováno

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Not Installed
cs_CZ: Není nainstalován

en: Install Plugin
cs_CZ: Nainstalovat plugin

en: Default (none)
cs_CZ: Výchozí (žádný)

en: Other SMTP
cs_CZ: Ostatní SMTP

en: Region
cs_CZ: Oblast

en: None
cs_CZ: Žádný

en: Auto TLS
cs_CZ: Automatické TLS

en: SMTP Username
cs_CZ: SMTP uživatelské jméno

en: SMTP Password
cs_CZ: SMTP heslo

en: Remove Connection
cs_CZ: Odstranit spojení

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Authentication
cs_CZ: Ověření

en: Encryption
cs_CZ: Šifrování

en: From Name
cs_CZ: Jméno odesílatele

en: Return Path
cs_CZ: Zpáteční cesta

en: Set the return-path to match the From Email
cs_CZ: Nastavte zpáteční cestu (return-path) aby odpovídala E-mailu odesílatele

en: Send a Test Email
cs_CZ: Odeslat testovací email

en: From Email
cs_CZ: Email odesílatele
