Plugins - Really Simple SSL - Stable (latest release) - en to sr_RS translation catalogue (72 entries)

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for some time now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %smessage%s.
sr_RS: Поздрав, Really Simple SSL је одржавао ваше веб место сигурним већ неко време, феноменално! Ако имате тренутак, молимо да узмете у обзир ширење гласа остављањем рецензије на WordPress.org. То нам пуно значи! Ако имате било каквих питања или повратних информација, оставите нам %sпоруку%s.

en: Check out Really Simple SSL Pro
sr_RS: Погледајте Really Simple SSL Pro

en: Images, stylesheets or scripts from a domain without an SSL certificate: remove them or move to your own server
sr_RS: Слике, стилови или скрипте са домена без SSL сертификата: или их уклоните или преместите на свој сервер

en: Don't show again
sr_RS: Не показуј поново

en: Dismiss all Really Simple SSL notices
sr_RS: Одбаци сва Really Simple SSL обавештења

en: 301 .htaccess redirect is not enabled.
sr_RS: 301 преусмеравање путем .htaccess није омогућено.

en: You have set a 301 redirect to SSL. This is important for SEO purposes
sr_RS: Поставили сте 301 преусмеравање на SSL. Ово је важно за SEO

en: 301 SSL redirect enabled
sr_RS: Омогућено 301 SSL преусмеравање

en: 301 redirect to https set: .htaccess redirect.
sr_RS: 301 преусмеравање на https подешена на: .htaccess преусмеравање

en: If the conversion does not proceed after a few minutes, click %shere%s to force the conversion process.
sr_RS: Ако се конверзија не изврши након неколико минута, кликните %shere%s да бисте погурали процес конверзије.

en: The 'force-deactivate.php' file has to be renamed to .txt. Otherwise your ssl can be deactivated by anyone on the internet.
sr_RS: Документ 'force-deactivate.php' мора бити преименован у екстензију .txt. У супротном ваш ССЛ може бити искључен од стране било кога на интернету.

en: Maybe later
sr_RS: Možda kasnije

en: Conversion of websites %s percent complete.
sr_RS: Конверзија сајтова %s посто готова.

en: Leave a review
sr_RS: Оставите утисак

en: Hi, Really Simple SSL has kept your site secure for a month now, awesome! If you have a moment, please consider leaving a review on WordPress.org to spread the word. We greatly appreciate it! If you have any questions or feedback, leave us a %smessage%s.
sr_RS: Ћао, користите Really Simple SSL већ месец дана, страва! Ако имате времена, молимо вас да размислите да оставите оцену на WordPress.org да проширите реч. Јако би нам значило! Ако имате нека питанја или критику, оставите нам %sпоруку%s.

en: This leads to issues when activating SSL networkwide since subdomains will be forced over SSL as well while they don't have a valid certificate.
sr_RS: То доводи до проблема приликом активирања SSL мреже, јер ће поддомени бити присиљени преко SSL-а, док још немају важећи сертификат.

en: You run a Multisite installation with subdomains, but your site doesn't have a wildcard certificate.
sr_RS: Ви покрећете мултисајт инсталацију са поддоменима, али ваш сајт нема сертификат вајлд картице.

en: Activate SSL per site or install a wildcard certificate to fix this.
sr_RS: Уклјучите SSL по сајту или поставите wildcard сертификат да поправите ово.

en: Cancel
sr_RS: Поништити

en: Deactivating the plugin while keeping SSL will do the following:
sr_RS: Деактивиранјем додатка уз задржавање SSL ће урадити следеће:

en: Are you sure?
sr_RS: Да ли сте сигурни?

en: More info
sr_RS: Више информација

en: Really Simple SSL and Really Simple SSL add-ons do not process any personal identifiable information, so the GDPR does not apply to these plugins or usage of these plugins on your website. You can find our privacy policy <a href="%s" target="_blank">here</a>.
sr_RS: Really Simple SSL and Really Simple SSL додаци не обрађују никакве личне идентификационе информације, тако да се GDPR не односи на ове додатке или употребу ових додатака на вашем веб сајту. Нашу политику приватности можете пронаћи <a href="%s" target="_blank">here</a>.

en: You can also let the automatic scan of the pro version handle this for you, and get premium support, increased security with HSTS and more!
sr_RS: Такође можете да пустите аутоматски скен професионалне верзије да се побрине за ово уместо вас, и да добијете техничку подршку, повећану безбедност са HSTS и више!

en: Options saved.
sr_RS: Подешавања сачувана.

en: per site
sr_RS: по сајту

en: Select to enable SSL networkwide or per site.
sr_RS: Одаберите да омогућите SSL широм мреже или по сајту.

en: networkwide
sr_RS: Широка мрежа

en: Enable SSL
sr_RS: Омогућите SSL

en: This option is enabled on the network menu.
sr_RS: Ова опција је омогућена у мрежном изборнику.

en: You may need to login in again.
sr_RS: Можда ћете морати поново да се пријавите.

en: No 301 redirect is set. Enable the WordPress 301 redirect in the settings to get a 301 permanent redirect.
sr_RS: Нема 301 постављених преусмеравања. Омогућите WordPress 301 преусмеравања у подешавањима да добијете 301 трајно преусмеравање.

en: Enable a .htaccess redirect or WordPress redirect in the settings to create a 301 redirect.
sr_RS: Омогућите .htaccess преусмеравања или WordPress преусмеравања у подешавањима да створите 301 преусмеравање.

en: Enable 301 .htaccess redirect
sr_RS: Омогући 301 .htaccess преусмеравање

en: In most cases you need to leave this enabled, to prevent mixed content issues on your site.
sr_RS: У већини случајева морате да оставите ово омогућено, да спречите проблеме мешовитог садржаја на вашем сајту.

en: If you want to customize the Really Simple SSL .htaccess, you need to prevent Really Simple SSL from rewriting it. Enabling this option will do that.
sr_RS: Ако хоћете да прилагодите Really Simple SSL .htaccess, морате да онемогућите Really Simple SSL да га промени. Омогућавање ове опције ће урадити то.

en: HTTP Strict Transport Security was enabled.
sr_RS: HTTP Стриктан Транспорт Безбедности је омогућен

en: You can also let the automatic scan of the pro version handle this for you, and get premium support and increased security with HSTS included.
sr_RS: Такође можете да пустите аутоматски скен професионалне верзије да се побрине за ово уместо вас, и да добијете техничку подршку и повећану безбедност уз укључен HSTS.

en: Premium Support
sr_RS: Premium podrška

en: Check out Really Simple SSL Premium
sr_RS: Погледајте Really Simple SSL Професионалну верзију

en: Go ahead, activate SSL!
sr_RS: Само напред, уклјчите SSL!

en: SSL is not enabled yet
sr_RS: ССЛ још увек није омогућен

en: SSL is enabled on your site.
sr_RS: ССЛ је омогућен на вашем сајту

en: Because your server does not pass a variable with which WordPress can detect SSL, WordPress may create redirect loops on SSL.
sr_RS: Пошто ваш сервер не пропушта променљиву са којом Вордпрес може открити ССЛ, Вордпрес може да креира петље за преусмеравање на ССЛ-у.

en: Or set your wp-config.php to writable and reload this page.
sr_RS: Или подесите ваш wp-config.php за упис и поново учитајте ову страну.

en: Because your site is behind a loadbalancer and is_ssl() returns false, you should add the following line of code to your wp-config.php.
sr_RS: Како ваша веб локација стоји иза алата за праћење оптерећења и is_ssl() враћа лажну вредност (false), требало би да додате следећи ред кода у свој wp-config.php.

en: Your wp-config.php has to be edited, but is not writable.
sr_RS: Ваш wp-config.php мора бити ажуриран, али је онемогућен упис.

en: Set your wp-config.php to writable and reload this page.
sr_RS: Подесите свој wp-config.php за запис и поново учитајте ову страницу.

en: A definition of a siteurl or homeurl was detected in your wp-config.php, but the file is not writable.
sr_RS: Дефиниција УРЛ-а сајта или УРЛ-а насловнице откривена је у вашем  wp-config.php, али датотека није могућа за писање.

en: System detection encountered issues
sr_RS: Провера система је наишла на неке проблеме

en: Images, stylesheets or scripts from a domain without an SSL certificate: remove them or move to your own server.
sr_RS: Слике, стиловили или скрипте са домена без ССЛ сертификата: склоните их или их преместите на ваш сервер.

en: Some things can't be done automatically. Before you migrate, please check for:
sr_RS: Неке ствари не могу бити урађене аутоматски. Пре миграције, проверите:

en: Almost ready to migrate to SSL!
sr_RS: Скоро спремни за миграцију на ССЛ!

en: Networkwide activation does not check if a site has an SSL certificate. It just migrates all sites to SSL.
sr_RS: Активација широм мреже не проверава да ли сајт има ССЛ сертификат. Само мигрира све сајтове на ССЛ.

en: Activate SSL per site
sr_RS: Активирајте ССЛ по сајту

en: Activate SSL networkwide
sr_RS: Активирајте ССЛ широм мреже

en: %s is a singleton class and you cannot create a second instance.
sr_RS: %s је класа типа синглетон и не можете направити другу инстанцу.

en: .htaccess is currently not writable.
sr_RS: .htaccess није омогућен за запис.

en: Documentation
sr_RS: Документацију

note: Description of the plugin
en: Lightweight plugin without any setup to make your site SSL proof
sr_RS: Лаган додатак без икаквог подешавања да би ваш сајт постао ССЛ заштићен.

en: Stop editing the .htaccess file
sr_RS: Престаните да ажурирате .htaccess документ

en: Save
sr_RS: Sačuvajte

en: An SSL certificate was detected on your site.
sr_RS: ССЛ сертификат је откривен на вашем сајту.

en: Settings
sr_RS: Podešavanja

en: Mixed content fixer
sr_RS: Поправљање помешаног садржаја

en: SSL
sr_RS: ССЛ

en: SSL settings
sr_RS: ССЛ подешавања

en: Check again
sr_RS: Проверите поново

en: Activate networkwide to fix this.
sr_RS: Активирајте широм мреже како би поправили ово.

en: Because the $_SERVER["HTTPS"] variable is not set, your website may experience redirect loops.
sr_RS: Зато што променљива $_SERVER["HTTPS"] није постављена, ваш сајт ће можда упасти у петљу за преусмеравање.

en: You run a Multisite installation with subfolders, which prevents this plugin from fixing your missing server variable in the wp-config.php.
sr_RS: Користите Мрежу подешену на подфолдере, што спречава додатак да поправи недостатак серверске променљиве у wp-config.php.

en: Major security issue!
sr_RS: Велики проблем са заштитом!
