Plugins - Akismet Anti-Spam - Stable (latest release) - en to he_IL translation catalogue (186 entries)

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
he_IL: %1$s שינה את הסטטוס של התגובה ל%2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
he_IL[0]: לא ניתן היה לבדוק תגובה אחת.
he_IL[1]: לא ניתן היה לבדוק %d תגובות.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
he_IL[0]: תגובה אחת הועברה ל- "תגובות זבל".
he_IL[1]: %d תגובות הועברו ל- "תגובות זבל".

en: %s ago
he_IL: לפני %s

en: %s approved | %s approved
he_IL[0]: %s תגובות אושרו
he_IL[1]: %s תגובות אושרו

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
he_IL[0]: תגובה אחת סומנה כתגובת זבל.
he_IL[1]: %s תגובות סומנו כתגובות זבל.

en: %s false positive | %s false positives
he_IL[0]: תגובת זבל אחת שלא סומנה.
he_IL[1]: %s תגובות זבל שלא סומנו.

en: %s missed spam | %s missed spam
he_IL[0]: פספסנו תגובת זבל אחת
he_IL[1]: פספסנו %s תגובות זבל

en: %s reported this comment as not spam.
he_IL: %s סימן תגובה זו כתגובה מאושרת.

en: %s reported this comment as spam.
he_IL: %s סימן תגובה זו כתגובת זבל.

en: (What is an API key?)
he_IL: (מהו מפתח API?)

en: (undo)
he_IL: (לבטל)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
he_IL[0]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> סינן %2$s תגובות זבל.
he_IL[1]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> סינן %2$s תגובות זבל.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
he_IL[0]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> הגן על האתר שלך מפני <a href="%2$s">תגובת ספאם אחת</a>.
he_IL[1]: <a href="%1$s">אקיזמט</a> הגן על האתר שלך מפני <a href="%2$s">%3$s תגובות ספאם</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
he_IL: <a href="%s">אקיזמט</a> מונע מתגובות הספאם להגיע לבלוג שלך.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
he_IL[0]: <strong class="count">תגובת זבל %1$s</strong> נחסמה על ידי <strong>אקיזמט</strong>
he_IL[1]: <strong class="count">%1$s תגובות זבל</strong> נחסמו על ידי <strong>אקיזמט</strong>

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
he_IL: <strong>כמעט סיימנו</strong> - הגדר את התצורה של אקיזמט והיפרד מתגובות הזבל לשלום

en: API Key
he_IL: מפתח API

en: Account
he_IL: חשבון

en: Accuracy
he_IL: דיוק

en: Activate Akismet
he_IL: להפעיל את אקיזמט

en: Active
he_IL: פעיל

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
he_IL: לאקיזמט %s נדרשת גרסת וורדפרס %s או מעלה.

en: Akismet Anti-Spam
he_IL: אקיזמט אנטי-ספאם

en: Akismet Configuration
he_IL: הגדרות אקיזמט

en: Akismet Error Code: %s
he_IL: קוד שגיאה של אקיזמט: %s

en: Akismet FAQ
he_IL: שאלות נפוצות של אקיזמט

en: Akismet Settings
he_IL: הגדרות אקיזמט

en: Akismet Setup
he_IL: התקנת אקיזמט

en: Akismet Stats
he_IL: סטטיסטיקות אקיזמט

en: Akismet Support
he_IL: התמיכה של אקיזמט

en: Akismet Widget
he_IL: וידג'ט אקיזמט

en: Akismet anti-spam strictness
he_IL: רמת ההגנה של אקיזמט

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
he_IL: אקיזמט סימן תגובה זו כתגובת זבל במהלך בדיקה אוטומטית.

en: Akismet caught this comment as spam.
he_IL: אקיזמט סימן תגובה זו כתגובת זבל

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
he_IL[0]: אקיזמט בדק תגובה אחת.
he_IL[1]: אקיזמט בדק %s תגובות.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
he_IL: אקיזמט אישר תגובה זו במהלך סריקה אוטומטית.

en: Akismet cleared this comment.
he_IL: אקיזמט אישר תגובה זו.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
he_IL: אקיזמט נתקל בבעיה בדרישת SSL קודמת והשבית אותה זמנית. הוא יתחיל להשתמש שוב ב- SSL תוך זמן קצר.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
he_IL: אקיזמט מסנן תגובות זבל, כך שתוכל להתמקד בדברים חשובים יותר.

en: Akismet has detected a problem.
he_IL: בעיה באקיזמט.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
he_IL[0]: אקיזמט מגן עליך כבר שעה אחת!
he_IL[1]: אקיזמט מגן עליך כבר %d שעות!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
he_IL[0]: אקיזמט מגן עליך כבר דקה אחת!
he_IL[1]: אקיזמט מגן עליך כבר %d דקות!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
he_IL[0]: אקיזמט מגן עליך כבר יום אחד!
he_IL[1]: אקיזמט מגן עליך כבר %s ימים!

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
he_IL: אקיזמט מגן עכשיו על האתר שלך מתגובות זבל. כתיבה מהנה!

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
he_IL: אקיזמט ביצע בדיקה חוזרת וסימן את התגובה כתגובת זבל.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
he_IL: אקיזמט ביצע בדיקה חוזרת ואישר את התגובה.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
he_IL: אקיזמט לא יכל לבדוק את התגובה הזו (מענה: %s) אבל ינסה שוב מאוחר יותר באופן אוטומטי.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
he_IL: אקיזמט לא יכול לבצע בדיקה חוזרת לתגובה (שגיאה: %s).

en: All systems functional.
he_IL: כל המערכות פונקציונליות.

en: All time
he_IL: מצטבר

en: Already have your key? Enter it here.
he_IL: כבר יש לך מפתח? הכנס אותו כאן.

en: Always put spam in the Spam folder for review.
he_IL: תמיד להעביר את כל הספאם לתיקיית הספאם לצורך מעקב.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
he_IL: מפתח ה- API של אקיזמט הוגדר בקובץ %s עבור אתר זה.

en: Awaiting spam check
he_IL: ממתין לבדיקת ספאם

en: Cancelled
he_IL: מבוטל

en: Change
he_IL: לשנות

en: Cheatin&#8217; uh?
he_IL: מרמה, אה?

en: Check for Spam
he_IL: מצא תגובות זבל

en: Checking for Spam
he_IL: בודק ספאם

en: Choose this option to use Akismet independently of your Jetpack connection.
he_IL: בחר באפשרות זו כדי להשתמש באקיזמט באופן בלתי תלוי לחיבור ה- Jetpack שלך.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
he_IL: ניתן לבחור מחיקה אוטומטית של הספאם הגרוע ביותר, או לחלופין להשאירו בתיקיית הספאם.

en: Cleaning up spam takes time.
he_IL: מחיקת ספאם אורכת זמן.

en: Cleared by Akismet
he_IL: אושר על ידי אקיזמט

en: Click the Use this Key button.
he_IL: לחצ/י על כפתור ״להשתמש במפתח זה״.

en: Comment #%d could not be checked.
he_IL: לא ניתן היה לבדוק את התגובה #%d.

en: Comment #%d is not spam.
he_IL: התגובה #%d אינה תגובת זבל.

en: Comment #%d is spam.
he_IL: התגובה #%d היא תגובת זבל.

en: Comment History
he_IL: היסטוריית תגובות

en: Comment discarded.
he_IL: התגובה הוסרה.

en: Comment not found.
he_IL: התגובה לא נמצאה.

en: Comment status was changed to %s
he_IL: סטאטוס התגובה שונה ל%s

en: Comment was caught by wp_blacklist_check.
he_IL: תגובה סומנה על ידי wp_blacklist_check.

en: Comments
he_IL: תגובות

en: Connect via Jetpack
he_IL: התחבר דרך Jetpack

en: Connect with API key
he_IL: התחבר עם מפתח API

en: Connect with Jetpack
he_IL: התחבר עם Jetpack

en: Connected via Jetpack
he_IL: מחובר באמצעות Jetpack

en: Contact Akismet support
he_IL: ליצור קשר עם התמיכה של אקיזמט

en: Copy and paste the API key into the text field.
he_IL: העתק/י והדבק/י את מפתח הAPI לשדה המתאים.

en: Detailed Stats
he_IL: נתונים מפורטים

en: Disabled.
he_IL: לא פעיל.

en: Disconnect this account
he_IL: לנתק חשבון זה

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
he_IL: הצג את מספר תגובות הזבל שאקיזמט איתר.

en: Eliminate spam from your site
he_IL: הסר תגובות זבל מהאתר שלך

en: Enabled.
he_IL: פעיל.

en: Enter an API Key
he_IL: הזנת מפתח API

en: Enter/remove an API key.
he_IL: להזין/להסיר מפתח API.

en: Failed to connect to Akismet.
he_IL: שגיאה בהתחברות לאקיזמט.

en: Flagged as spam by %s
he_IL: סומנה כתגובת זבל על ידי %s

en: Flagged as spam by Akismet
he_IL: תגובת זבל

en: For more information:
he_IL: למידע נוסף

en: For more information: %s
he_IL: למידע נוסף: %s

en: Get your API key
he_IL: לקבל מפתח API

en: History
he_IL: היסטוריה

en: If you already have an API key
he_IL: אם כבר יש לך מפתח API

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
he_IL: ב- 2012, אקיזמט החלה להשתמש בתכניות מנויים עבור כל החשבונות (גם החינמיים שבהם). אף תכנית לא הוקצתה לחשבונך. נעריך זאת אם <a href="%s" target="_blank">תתחבר לחשבון שלך</a> ותבחר אחת.

en: Log in or sign up now.
he_IL: התחבר או הירשם עכשיו.

en: Manual Configuration
he_IL: הגדרת תצורה ידנית

en: Missing
he_IL: חסר

en: Network functions are disabled.
he_IL: פונקציות הרשת לא זמינות.

en: New to Akismet
he_IL: חדש עם אקיזמט

en: Next Billing Date
he_IL: תאריך החיוב הבא

en: No Subscription Found
he_IL: לא נמצא מנוי

en: No comments were caught as spam.
he_IL: אין תגובות שסומנו כתגובות זבל.

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
he_IL: לא לדאוג! צרו עמנו קשר ואנחנו נפתור את הבעיה.

en: Note:
he_IL: הערה:

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
he_IL: בעמוד זה ניתן להגדיר את תוסף אקיזמט.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
he_IL: בדף זה תוכל לעדכן את ההגדרות של אקיזמט ולצפות בתגובות זבל.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
he_IL: בעמוד הזה ניתן לראות סטטיסטיקה אודות הספאם שסונן באתר שלך.

en: Or enter an API key
he_IL: או הכנס מפתח API

en: Or sign up with a different email address
he_IL: או הירשם עם כתובת דוא"ל שונה

en: Overview
he_IL: סקירה

en: Past six months
he_IL: בשישה חודשים האחרונים

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
he_IL: נא <a href="%1$s">לשדרג את וורדפרס</a> לגרסה עדכנית, או <a href="%2$s">לחזור לגרסה 2.4 של תוסף אקיזמט</a>.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
he_IL: בכל שאלה, אנא <a href="%s" target="_blank">צור קשר עם צוות התמיכה</a>.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
he_IL: נא לבדוק את <a href="%s">ההגדרות של אקיזמט</a> וליצור קשר עם ספק האחסון אם הבעיה ממשיכה.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
he_IL: נא ליצור קשר עם <a href="%s" target="_blank">התמיכה של אקיזמט</a> לעזרה.

en: Please update your payment information.
he_IL: אנא עדכן את פרטי התשלום שלך.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
he_IL: כדי להפעיל מחדש את המנוי, יש לעבור <a href="%s" target="_blank">לעמוד החשבון של אקיזמט</a>.

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
he_IL[0]: תגובה אחת עובדה.
he_IL[1]: %d תגובות עובדו.

en: Re-adding...
he_IL: מוסיף מחדש...

en: Reactivate Akismet
he_IL: להפעיל מחדש את אקיזמט

en: Remove this URL
he_IL: להסיר כתובת URL

en: Removing...
he_IL: מסיר...

en: SSL Status
he_IL: סטטוס SSL

en: Save Changes
he_IL: שמור שינויים

en: Select one of the options below to get started.
he_IL: בחר אחת מהאפשרויות שלמטה על מנת להתחיל.

en: Set up your Akismet account
he_IL: צור את חשבון האקיזמט שלך

en: Settings
he_IL: הגדרות

en: Show approved comments
he_IL: הצג תגובות שאושרו

en: Show the number of approved comments beside each comment author
he_IL: להציג את מספר התגובות המאושרות ליד שם כותב התגובה

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
he_IL: להציג את מספר התגובות שאושרו ליד השם של כתובת התגובה בעמוד רשימת התגובות.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
he_IL: להרשם לחשבון באתר %s ולקבל מפתח API.

en: Sign up with a different email address
he_IL: הירשם עם כתובת דוא"ל שונה

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
he_IL: למחוק מייד את הספאם הנפוץ והגרוע ביותר כך שלא אראה אותו לעולם.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
he_IL: ישנן מספר תגובות שעדיין לא נבדקו על ידי אקיזמט. הן מופיעות כרגע כממתינות לאישור, עד לבדיקה שתיעשה באופן אוטומטי מאוחר יותר.

en: Spam Blocked
he_IL: תגובות נחסמו

en: Spam blocked | Spam blocked
he_IL[0]: ספאם שנחסם

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
he_IL[0]:  <a href="%1$s">תגובות זבל</a> מעל יום 1 ימחקו אוטומטית.
he_IL[1]:  <a href="%1$s">תגובות זבל</a> מעל %2$d ימים ימחקו אוטומטית.

en: Statistics
he_IL: סטטיסטיקות

en: Status
he_IL: מצב

en: Strictness
he_IL: רמת סינון

en: Subscription Type
he_IL: סוג מנוי

en: Suspended
he_IL: מושהה

en: Temporarily disabled.
he_IL: לא פעיל זמנית.

en: The API key you entered could not be verified.
he_IL: לא ניתן לאמת את המפתח שהוזן.

en: The Akismet subscription plan
he_IL: תכנית המנוי של אקיזמט

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
he_IL: לא ניתן היה להתחבר ל- akismet.com. אנא פנה <a href="%s" target="_blank">למדריך שלנו בנוגע לחומות אש</a> ובדוק את תצורת השרת שלך.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
he_IL: המפתח שהוזן אינו תקין.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
he_IL: מצב המנוי - פעיל, מבוטל, או מושהה.

en: There is a problem with your API key.
he_IL: יש בעיה עם המפתח שלך.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments in the Pending queue.
he_IL: לא היו תגובות לבדוק. אקיזמט יבדוק אך ורק תגובות שממתינות בתור.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
he_IL[0]: כרגע ממתינה <a href="%2$s">תגובת אחת</a> לבדיקת ספאם.
he_IL[1]: כרגע ממתינות <a href="%2$s">%1$s תגובות</a> לבדיקת ספאם.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
he_IL: אין כרגע תגובות<a href='%s'>ממתינות</a> לבדיקת ספאם.

en: This comment was reported as not spam.
he_IL: תגובה זו דווחה כלא זבל.

en: This comment was reported as spam.
he_IL: תגובה זו דווחה כתגובת זבל.

en: Title:
he_IL: כותרת:

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
he_IL: על מנת להמשיך את השירות שלך, <a href="%s" target="_blank">שדרג למנוי Enterprise</a> המאפשר שימוש עם אקיזמט במספר בלתי מוגבל של אתרים.

en: URL removed
he_IL: כתובת URL  הוסרה

en: Un-spammed by %s
he_IL: סומן כתגובת לגיטימית על ידי %s

en: Upgrade
he_IL: לשדרג

en: Use your Jetpack connection to activate Akismet.
he_IL: השתמש ב- Jetpack כדי להפעיל את אקיזמט.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
he_IL: בשימוש אצל מיליונים, אקיזמט הוא ככל הנראה הדרך הטובה ביותר בעולם <strong>להגן על הבלוג שלך מפני ספאם</strong>! עם אקיזמט, האתר שלך מוגן גם כשאתה ישן. על מנת להתחיל, לחץ <a href="admin.php?page=akismet-key-config">כאן</a> כדי ליצור את מפתח ה- API שלך.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
he_IL: בשימוש אצל מיליונים, אקיזמט הוא ככל הנראה הדרך הטובה ביותר בעולם <strong>להגן על הבלוג שלך מפני ספאם</strong>! הוא מגן על האתר שלך גם כשאתה ישן. על מנת להתחיל, הפעל את התוסף של אקיזמט ואז יצר את מפתח ה- API שלך בדף ההגדרות של אקיזמט.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
he_IL: בשימוש אצל מיליונים, אקיזמט הוא ככל הנראה הדרך הטובה ביותר בעולם <strong>להגן על הבלוג שלך מפני ספאם</strong>! תצורת האתר שלך הוגדרה במלואה, והוא מוגן גם כשאתה ישן.

en: View comment history
he_IL: צפה בהיסטוריית תגובות

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
he_IL: אין באפשרותנו לעבד את התשלום שלך. אנא <a href="%s" target="_blank">עדכן את פרטי התשלום שלך</a>.

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
he_IL: תרצה לבדוק <a href="%s">תגובות ממתינות</a>?

en: You are connected as %s.
he_IL: אתה מחובר בתור %s.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
he_IL: תוכל/י לעזור לנו להילחם בספאם ולשדרג את המנוי שלך <a href="%s" target="_blank">באמצעות תשלום סמלי</a>.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
he_IL: אין לך תכנית אקיזמט.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
he_IL: יש צורך להזין מפתח API כדי להפעיל את אקיזמט באתר שלך.

en: You&#8217;re using Akismet on far too many sites for your Pro subscription.
he_IL: אתה משתמש עם אקיזמט ביותר מדי אתרים עבור מנוי ה- Pro שלך.

en: You&#8217;re using your Akismet key on more sites than your Pro subscription allows.
he_IL: אתה משתמש עם מפתח האקיזמט שלך ביותר אתרים ממה שמנוי ה- Pro שלך מתיר.

en: Your API key is no longer valid. Please enter a new key or contact support@akismet.com.
he_IL: מפתח ה- API שלך כבר לא תקין יותר. אנא הכנס מפתח חדש או צור קשר עם support@akismet.com

en: Your Akismet plan has been cancelled.
he_IL: תכנית האקיזמט שלך בוטלה.

en: Your Akismet subscription is suspended.
he_IL: המנוי שלך לאקיזמט מושהה.

en: Your Pro subscription allows the use of Akismet on only one site. Please <a href="%s" target="_blank">purchase additional Pro subscriptions</a> or upgrade to an Enterprise subscription that allows the use of Akismet on unlimited sites.
he_IL: מנוי ה- Pro שלך מתיר שימוש עם אקיזמט עבור אתר אחד בלבד. אנא <a href="%s" target="_blank">רכוש מנויי Pro נוספים</a> או שדרג למנוי Enterprise המתיר שימוש עם אקיזמט עבור מספר בלתי מוגבל של אתרים.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
he_IL: השרת אינו יכול לבצע בקשות SSL; יש ליצור קשר עם מנהל האתר כדי להוסיף תמיכה בבקשות SSL.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
he_IL: יתכן שחומת אש בשרת חוסמת את האקיזמט מלגשת ל-API שלו. יש ליצור קשר עם חברת האחסון, ולהפנות אותם אל <a href="%s" target="_blank">המדריך שלנו אודות חומות אש</a>.

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
he_IL: האתר שלך לא יכול היה להתחבר לשרתים של אקיזמט.

en: Your subscription for %s is cancelled.
he_IL: המנוי שלך עבור %s בוטל.

en: Your subscription for %s is suspended.
he_IL: המנוי שלך עבור %s מושהה.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
he_IL: חברת האחסון או מנהל השרת ביטלו את אפשרות השימוש בפונקציית <code>gethostbynamel</code>.  <strong>לא ניתן להפעיל את אקיזמט עד שבעיה זו תתוקן.</strong> נא ליצור קשר עם חברת האחסון או מנהל השרת, ולספק להם את<a href="%s" target="_blank">המידע הזה אודות דרישות המערכת של אקיזמט</a>.

[ctx: comments]
en: Spam
he_IL: תגובת זבל
