Plugins - Akismet Anti-Spam - Stable (latest release) - en to eo translation catalogue (201 entries)

en:  Please <a href="%s">enable</a> or <a href="%s">disable</a> this feature. <a href="%s" id="akismet-privacy-notice-control-notice-info-link" target="_blank">More information</a>.
eo: Bonvole <a href="%s">ebligu</a> aŭ <a href="%s">malebligu</a> tiun ĉi econ <a href="%s" id="akismet-privacy-notice-control-notice-info-link" target="_blank">Pliaj informoj</a>.

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
eo: %1$s ŝanĝis la staton de komento al %2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
eo[0]: %d komento ne povis esti kontrolita.
eo[1]: %d komentoj ne povis esti kontrolitaj.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
eo[0]: %d komento movita al trudkesto.
eo[1]: %d komentoj movitaj al trudkesto.

en: %s ago
eo: antaŭ %s

en: %s approved | %s approved
eo[0]: %s aprobita
eo[1]: %s aprobitaj

en: %s comment was caught as spam. | %s comments were caught as spam.
eo[0]: %s komento kaptita kiel trudaĵo
eo[1]: %s komentoj kaptitaj kiel trudaĵoj

en: %s false positive | %s false positives
eo[0]: %s mise markita
eo[1]: %s mise markitaj

en: %s missed spam | %s missed spam
eo[0]: %s maltrafita trudaĵo
eo[1]: %s maltrafitaj trudaĵoj

en: %s reported this comment as not spam.
eo: %s markis tiun komenton ne trudaĵon.

en: %s reported this comment as spam.
eo: %s markis tiun komenton trudaĵon.

en: (What is an API key?)
eo: (Kio estas API-ŝlosilo?)

en: (undo)
eo: (malfari)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
eo[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> jam protektis vian TTT-ejon de %2$s truda komento..
eo[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> jam protektis vian TTT-ejon de %2$s trudaj komentoj.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
eo[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> protektis vian TTT-ejon de <a href="%2$s">%3$s truda komento</a>.
eo[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> protektis vian TTT-ejon de <a href="%2$s">%3$s trudaj komentoj</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
eo: <a href="%s">Akismet</a> blokas trudaĵojn kontraŭ tio, atingi vian blogon.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
eo[0]: <strong class="count">%1$s trudaĵo</strong> estis blokita de <strong>Akismet</strong>
eo[1]: <strong class="count">%1$s trudaĵoj</strong> estis blokitaj de <strong>Akismet</strong>

en: <strong>Almost done</strong> - configure Akismet and say goodbye to spam
eo: <strong>Preskaŭ komplete</strong> - aktivigu Akismet kaj adiaŭu trudaĵojn

en: A 12-character Akismet API key. Available at akismet.com/get/
eo: 12-signa API-ŝlosilo de Akismet. Havebla ĉe akismet.com/get/

en: API Key
eo: API-ŝlosilo

en: Account
eo: Konto

en: Accuracy
eo: Akurateco

en: Activate Akismet
eo: Aktivigu Akismet

en: Active
eo: Aktiva

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
eo: Askimet %s postulas WordPress %s aŭ pli altan.

en: Akismet & Privacy.
eo: Akismet k. privateco.

en: Akismet Anti-Spam
eo: Akismet kontraŭtrudilo

en: Akismet Configuration
eo: Akismet-agordo

en: Akismet Error Code: %s
eo: Akismet-eraro-kodo: %s

en: Akismet FAQ
eo: Oftaj demandoj pri Akismet

en: Akismet Settings
eo: Agordoj de Akismet

en: Akismet Setup
eo: Akismet-agordo

en: Akismet Stats
eo: Trudaĵoj laŭ Akismet

en: Akismet Support
eo: Akismet-subteno

en: Akismet Widget
eo: La Akismet-kromprogrameto

en: Akismet anti-spam strictness
eo: Kontraŭtrudaĵa strikteco de Akismet

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
eo: Akismet kaptis tiun ĉi komenton kiel trudaĵon dum aŭtomata reprovo.

en: Akismet caught this comment as spam.
eo: Akismet markis tiun komenton trudaĵe.

en: Akismet checked %s comment. | Akismet checked %s comments.
eo[0]: Akismet kontrolis %s komenton.
eo[1]: Akismet kontrolis %s komentojn.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
eo: Akismet aprobis tiun ĉi komenton dum aŭtomata reprovo.

en: Akismet cleared this comment.
eo: Akismet trovis akceptebla tiun komenton.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
eo: Akismet spertis problemon pri antaŭa SSL-peto kaj provizore do, malebligis tion. Baldau ĝi denove uzos SSL por petoj.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
eo: Akismet filtras trudaĵojn, por ke vi povu koncentriĝi pri pli gravaj aferoj.

en: Akismet has detected a problem.
eo: Akismet trovis problemon.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
eo[0]: Akismet ŝparis al vi %d horon!
eo[1]: Akismet ŝparis al vi %d horojn!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
eo[0]: Akismet ŝparis al vi %d minuton!
eo[1]: Akismet ŝparis al vi %d minutojn!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
eo[0]: Akismet ŝparis al vi %s tagon!
eo[1]: Akismet ŝparis al vi %s tagojn!

en: Akismet is now protecting your site from spam. Happy blogging!
eo: Akismet nun protektas vian retejon de trudaĵoj. Feliĉan blogadon!

en: Akismet privacy notice
eo: Privateca sciigo de Akismet

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
eo: Akismet rekontrolis kaj konsideras la komenton trudaĵo.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
eo: Akismet rekontrolis kaj akceptis tiun komenton.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
eo: Akismet ne povis kontroli tiun ĉi komenton (respondo: %s) sed aŭtomate provos denove.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
eo: Akismet ne povis kontroli tiun komenton denove (respondo: %s).

en: All systems functional.
eo: Ĉiuj sistemoj funkcias.

en: All time
eo: Entute

en: Already have your key? Enter it here.
eo: Ĉu vi jam havas vian ŝlosilon? Entajpu ĝin tie.

en: Always put spam in the Spam folder for review.
eo: Ĉiam metu trudaĵojn al la trudaĵo-dosierujo por kontrolado.

en: An Akismet API key has been defined in the %s file for this site.
eo: API-ŝlosilo de Akismet estas difinita en la dosiero %s de tiu ĉi retejo.

en: Awaiting spam check
eo: Atendante trudaĵo-kontroladon

en: Cancelled
eo: Nuligita

en: Change
eo: Ŝanĝi

en: Cheatin&#8217; uh?
eo: Ĉu vi provas trompi?

en: Check for Spam
eo: Rekontroli por trovi trudaĵojn

en: Checking for Spam
eo: Kontrolas ĉu trudaĵoj ekzistas

en: Choose this option to use Akismet independently of your Jetpack connection.
eo: Uzu tiun opcion por uzi Akismet sendepende de via instalo de Jetpack.

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
eo: Elektu ĉu aŭ forĵeti la plej malbonajn trudaĵojn aŭtomate aŭ ĉu ĉiam meti ĉiujn trudaĵojn al la trudaĵo-dosierujo.

en: Cleaning up spam takes time.
eo: Forigi trudaĵojn postulas tempon.

en: Cleared by Akismet
eo: Aprobita de Akismet

en: Click the Use this Key button.
eo: Klaku al la butono "Uzi tiun ĉi ŝlosilon".

en: Comment #%d could not be checked.
eo: Komento #%d ne povis esti kontrolita.

en: Comment #%d is not spam.
eo: Komento #%d ne estas truda.

en: Comment #%d is spam.
eo: Komento #%d estas truda.

en: Comment History
eo: Komento-historio

en: Comment discarded.
eo: Komento forigita.

en: Comment not found.
eo: Komento ne trovita.

en: Comment status was changed to %s
eo: Komenta stato estis ŝanĝita al %s

en: Comment was caught by wp_blacklist_check.
eo: Komento kaptita de wp_blacklist_check.

en: Comments
eo: Komentoj

en: Connect via Jetpack
eo: Konektiĝi per Jetpack

en: Connect with API key
eo: Konektiĝi per API-ŝlosilo

en: Connect with Jetpack
eo: Konektiĝu kun Jetpack

en: Connected via Jetpack
eo: Konektita tra Jetpack

en: Contact Akismet support
eo: Kontakti la Akismet-subtenon

en: Copy and paste the API key into the text field.
eo: Kopiu kaj alguu la API-ŝlosilon en la tekstokampon.

en: Detailed Stats
eo: Detalitaj statistikaĵoj

en: Disabled.
eo: Malebligita.

en: Disconnect this account
eo: Malkonekti tiun ĉi konton

en: Display a privacy notice under your comment forms.
eo: Montri privatecan sciigon sub la komentaj formularoj.

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
eo: Montri la nombron da trudaj komentoj, kiujn Akismit kaptis

en: Do not display privacy notice.
eo: Ne montri privatecan sciigon.

en: Eliminate spam from your site
eo: Forigo de trudaĵoj el via retejo

en: Enabled.
eo: Ebligita.

en: Enter an API Key
eo: Enigi API-ŝlosilon

en: Enter/remove an API key.
eo: Enigi/forigi API-ŝlosilon.

en: Failed to connect to Akismet.
eo: Malsukcesis konektiĝi al Akismet.

en: Flagged as spam by %s
eo: Markita kiel trudaĵo de %s

en: Flagged as spam by Akismet
eo: Markita kiel trudaĵo de Akismet

en: For more information:
eo: Por pliaj informoj:

en: For more information: %s
eo: Por pliaj informoj: %s

en: Get your API key
eo: Akiru vian API-ŝlosilon

en: History
eo: Historio

en: If true, Akismet will automatically discard the worst spam automatically rather than putting it in the spam folder.
eo: Se vere, Akismet aŭtomate forigos la plej malbonajn trudaĵojn aŭtomate anstataŭ meto de ili en la trudkeston.

en: If true, show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
eo: Se vere, montri la nombron da aprobitaj komentoj apud ĉiu komentaŭtoro en la paĝo listiganta komentojn.

en: If you already have an API key
eo: Se vi jam havas API-ŝlosilon

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
eo: En 2012, Akismet komencis uzi abonojn por ĉiuj kontoj (eĉ senpagaj). Abono ne estis difinita por via konto kaj ni volas ke vi <a href="%s" target="_blank">ensalutu en vian konton</a> kaj elektu unu.

en: Log in or sign up now.
eo: Ensalutu aŭ registriĝu nun.

en: Manual Configuration
eo: Permana agordo

en: Missing
eo: Mankanta

en: Network functions are disabled.
eo: Retaj funkcioj estas malebligitaj.

en: New to Akismet
eo: Nova ĉe Akismet

en: Next Billing Date
eo: Sekva fakturado-dato

en: No Subscription Found
eo: Neniu abono estis trovita

en: No comments were caught as spam.
eo: Neniuj komentoj kaptitaj kiel trudaĵoj.

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
eo: Ne zorgu! Kontaktu nin kaj ni solvos tion.

en: Note:
eo: Noto:

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
eo: Sur tiu ĉi paĝo, vi povas agordi la Akismet-kromprogrameton.

en: On this page, you are able to update your Akismet settings and view spam stats.
eo: Ĉe tiu ĉi paĝo vi povas ĝisdatigi la agordojn de Akismet kaj rigardi statistikaĵojn pri trudaĵoj.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
eo: Sur ĉi tiu paĝo, vi povas rigardi statistikon pri trudaĵoj filtritaj ĉe via TTT-ejo.

en: Or enter an API key
eo: Aŭ entajpu API-ŝlosilon

en: Or sign up with a different email address
eo: Aŭ registriĝu per malsama retpoŝtadreso

en: Overview
eo: Superrigardo

en: Past six months
eo: Pasintaj ses monatoj

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
eo: Bonvoli <a href="%1$s">ĝisdatigi WordPress</a> al pli nuntempa versio, aŭ <a href="%2$s">malĝisdatigi al versio 2.4 de la Akismet-kromprogrameto</a>.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
eo: Bonvole <a href="%s" target="_blank">kontaktu nian helpteamon</a> pri demandoj.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
eo: Bonvolu kontroli vian <a href="%s">Akismet-agordon</a> kaj kontakti vian retan gastiganton, se la problemo plu daŭras.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
eo: Bonvolu kontakti la <a href="%s" target="_blank">Akismet-subtenon</a> por helpo.

en: Please update your payment information.
eo: Bonvole ĝisdatigu viajn pago-informojn.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
eo: Bonvolu viziti la <a href="%s" target="_blank">Akismet-kontopaĝon</a> por reaktivigi vian abonon.

en: Privacy
eo: Privateco

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
eo[0]: Traktis %d komenton.
eo[1]: Traktis %d komentojn.

en: Re-adding...
eo: Realdonante...

en: Reactivate Akismet
eo: Reaktivigu Akismet

en: Remove this URL
eo: Forigi tiun ĉi URL-n

en: Removing...
eo: Forigante...

en: SSL Status
eo: SSL-stato

en: Save Changes
eo: Konservi ŝanĝojn

en: Select one of the options below to get started.
eo: Elektu suban opcion por komenciĝi.

en: Set up your Akismet account
eo: Por agordi vian Akismet-konton

en: Settings
eo: Agordoj

en: Show approved comments
eo: Montri aprobitajn komentojn

en: Show the number of approved comments beside each comment author
eo: Montri la nombron da aprobitaj komentoj apud ĉiu komenta aŭtoro

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
eo: Montri la nombron da aprobitaj komentoj apud ĉiu komenta aŭtoro en la komentolista paĝo.

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
eo: Registriĝi por konto ĉe %s por akiri API-ŝlosilon.

en: Sign up with a different email address
eo: Registriĝu per malsama retpoŝtadreso

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
eo: Silente forĵetu la plej malbonajn kaj oftajn trudaĵojn, tiel ke mi neniam vidas ilin.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
eo: Kelkaj komentoj ankoraŭ ne estis kontrolitaj rilate al trudeco de Akismet. Ili estas dumtempe retenataj por administrado kaj estos aŭtomate rekontrolitaj poste.

en: Spam Blocked
eo: Trudaĵoj blokitaj

en: Spam blocked | Spam blocked
eo[0]: Trudaĵoj blokitaj

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
eo[0]: Trudaĵoj en la <a href="%1$s">spamkesto</a> pli malnovaj ol 1 tago forviŝiĝas aŭtomate.
eo[1]: Trudaĵoj en la <a href="%1$s">spamkesto</a> pli malnovaj ol %2$d tagoj forviŝiĝas aŭtomate.

en: Statistics
eo: Statistikaĵoj

en: Status
eo: Stato

en: Strictness
eo: Strikteco

en: Subscription Type
eo: Abonotipo

en: Suspended
eo: Haltigita

en: Temporarily disabled.
eo: Provizore malebligita.

en: The API key you entered could not be verified.
eo: La donita API-ŝlosilo ne povis esti konfirmita.

en: The Akismet subscription plan
eo: La Akismet-abonoplano

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
eo: Ne povas konektiĝi al akismet.com. Bonvole kontrolu en la <a href="%s" target="_blank">manlibro pri fajroŝirmiloj</a> kaj kontrolu vian servilan agordon.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
eo: La ŝlosilo, kiun vi enskribis, estas nevalida. Bonvolu rekontroli ĝin.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
eo: La stato de la abono - aktiva, nuligita aŭ haltigita

en: The time period for which to retrieve stats. Options: 60-days, 6-months, all
eo: La tempo-daŭro por kolekto de statistakaĵoj. Opcioj: 60-taga, 6-monata, ĉiam

en: The value provided is not a valid and registered API key.
eo: La donita valoro ne estas valida kaj registrita API-ŝlosilo.

en: There is a problem with your API key.
eo: Ekzistas problemo kun via API-ŝlosilo.

en: There were no comments to check. Akismet will only check comments in the Pending queue.
eo: Neniuj komentoj por kontroli. Akismet kontrolas nur komentojn en la vico Pritraktotaj.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
eo[0]: Nuntempe estas <a href="%2$s">%1$s komento</a> en via trudaĵa atendovico.
eo[1]: Nuntempe estas <a href="%2$s">%1$s komentoj</a> en via trudaĵa atendovico.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
eo: Nuntempe estas nenio en via <a href='%s'>trudaĵa atendovico</a>.

en: This comment was reported as not spam.
eo: Tiu ĉi komento estis markita ne trudaĵo.

en: This comment was reported as spam.
eo: Tiu ĉi komento estis markita kiel trudaĵo.

en: This site uses Akismet to reduce spam. <a href="%s">Learn how your comment data is processed</a>.
eo: Tiu ĉi retejo uzas Akismet por malpliigi trudaĵojn. <a href="%s">Lerni kiel viaj komentaj datumoj estas traktataj</a>.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be changed via the API.
eo: La API-ŝlosilo de tiu ĉi retejo estas en la programkodo mem kaj do ne povas esti ŝanĝita per la API.

en: This site's API key is hardcoded and cannot be deleted.
eo: La API-ŝlosilo de tiu ĉi retejo estas en la programkodo mem kaj do ne povas esti forviŝita.

en: Title:
eo: Titolo:

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
eo: Por daŭrigi la servon, <a href="%s" target="_blank">promociiĝu al abono Enterprise</a>, kiu protektas senliman nombron da retejoj.

en: To help your site be compliant with GDPR and other laws requiring notification of tracking, Akismet can display a notice to your users on your contact form. This feature is disabled by default, however, if you or your audience is located in Europe, you need to turn it on.
eo: Por helpi vian retejon obei GDPR kaj aliajn leĝojn kiuj postulas sciigojn pri spurado, Akismet povas montri sciigon al viaj uzantoj ĉe kontakto. Tiu eco estas malebligita defaŭlte, tamen, se vi aŭ viaj klientoj/vizitantoj troviĝas en Eŭropo, vi bezonas ŝalti ĝin.

en: URL removed
eo: La URL estis forigita

en: Un-spammed by %s
eo: Malmarkita kiel trudaĵo de %s

en: Upgrade
eo: Ĝisdatigi

en: Use your Jetpack connection to activate Akismet.
eo: Uzo de Jetpack-konekto por aktivigi Akismet.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started, just go to <a href="admin.php?page=akismet-key-config">your Akismet Settings page</a> to set up your API key.
eo: Uzata de milionoj, Aismet estas tre eble la plej bona maniero <strong>protekti vian retejon de trudaĵoj</strong>. Ĝi protektas vian retejon eĉ dum vi dormas. Por eki, iru al <a href="admin.php?page=akismet-key-config">via agordo-paĝo por Akismet</a> por agordi vian API-ŝlosilon.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started: activate the Akismet plugin and then go to your Akismet Settings page to set up your API key.
eo: Uzata de milionoj, Aismet estas tre eble la plej bona maniero <strong>protekti vian retejon de trudaĵoj</strong>. Ĝi protektas vian retejon eĉ dum vi dormas. Por eki: aktivigu la kromprogramon Akismet kaj poste iru al la paĝo de agordoj de Akismet por agordi vian API-ŝlosilon.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. Your site is fully configured and being protected, even while you sleep.
eo: Uzata de milionoj, Aismet estas tre eble la plej bona maniero <strong>protekti vian retejon de trudaĵoj</strong>. Via retejo estas plene agordita kaj protektita eĉ dum via dormo.

en: View comment history
eo: Rigardi komento-historion

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
eo: Ni ne povas pritrakti vian pagon. Bonvole <a href="%s" target="_blank">ĝisdatigu viajn pago-detalojn</a>.

en: Would you like to <a href="%s">check pending comments</a>?
eo: Ĉu vi volas <a href="%s">kontroli pritraktotajn komentojn</a>?

en: You are connected as %s.
eo: Vi estas konektita kiel %s.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
eo: Vi povas helpi nin batali kontraŭ trudaĵoj kaj ŝanĝi vian konton <a href="%s" target="_blank">kontribuante simbolan sumon</a>.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
eo: Vi ne havas Akismet-abonon.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
eo: Vi devas enigi API-ŝlosilon por aktivigi la Akismet-servon ĉe via TTT-ejo.

en: You&#8217;re using Akismet on far too many sites for your Pro subscription.
eo: Vi uzas Akismet ĉe multe tro da TTT-ejoj por via Pro-abono.

en: You&#8217;re using your Akismet key on more sites than your Pro subscription allows.
eo: Vi uzas vian Akismet-ŝlosilon ĉe pli multaj TTT-ejoj ol via Pro-abono permesas.

en: Your API key is no longer valid. Please enter a new key or contact support@akismet.com.
eo: Via API ŝlosilo ne plu validas. Bonvolu enigi novan ŝlosilon aŭ kontakti support@akismet.com.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
eo: Via Akismet-abono estis nuligita.

en: Your Akismet subscription is suspended.
eo: Via Akismet-abono estas haltigita.

en: Your Pro subscription allows the use of Akismet on only one site. Please <a href="%s" target="_blank">purchase additional Pro subscriptions</a> or upgrade to an Enterprise subscription that allows the use of Akismet on unlimited sites.
eo: Via abono Pro permesas la uzon de Akismet en nur unu retejo. Bonvole <a href="%s" target="_blank">aĉetu pliajn pro-abonojn</a> aŭ promociiĝi al abono Enterprise kiu permesas senliman uzon de Akismet plurreteje.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
eo: Via reta servilo ne povas fari SSL-petojn; kontaktu vian interretan gastigon kaj petu subtenon por SSL-petoj.

en: Your firewall may be blocking Akismet from connecting to its API. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
eo: Eble fajroŝirmilo estas blokanta nin. Bonvolu kontakti vian gastiganton kaj mencii <a href="%s" target="_blank">nian gvidlibron pri fajroŝirmiloj</a>.

en: Your site can&#8217;t connect to the Akismet servers.
eo: Via retejo ne povas konekti sin al la serviloj de Akismet.

en: Your subscription for %s is cancelled.
eo: Via abono al %s estas nuligita.

en: Your subscription for %s is suspended.
eo: Via abono al %s estas haltigita.

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
eo: Via reta gastiganto aŭ administranto de servilo malebligis la PHP-funkcion <code>gethostbynamel</code>.  <strong>Akismet ne povas funkcii ĝuste ĝis tio estas korektita.</strong> Bonvolu kontakti vian retan gastiganton aŭ administranton de fajroŝirmilo kaj doni al ili <a href="%s" target="_blank">ĉi tiujn informojn pri la sistemaj postuloj de Akismet</a>.

[ctx: comments]
en: Spam
eo: Trudaĵo
