Plugins - Akismet - Stable (latest release) - en to cs_CZ translation catalogue (173 entries)

en: %1$s changed the comment status to %2$s.
cs_CZ: Uživatel %1$s změnil stav komentáře na %2$s.

en: %d comment could not be checked. | %d comments could not be checked.
cs_CZ[0]: %d komentář nemohl být zkontrolován.
cs_CZ[1]: %d komentáře nemohly být zkontrolovány.
cs_CZ[2]: %d komentářů nemohlo být zkontrolováno.

en: %d comment moved to Spam. | %d comments moved to Spam.
cs_CZ[0]: %d komentář přesunut mezi spam.
cs_CZ[1]: %d komentáře přesunuty mezi spam.
cs_CZ[2]: %d komentářů přesunuto mezi spam.

en: %s ago
cs_CZ: před %s

en: %s approved | %s approved
cs_CZ[0]: %s schválený
cs_CZ[1]: %s schválené
cs_CZ[2]: %s schválených

en: %s false positive | %s false positives
cs_CZ[0]: %s nesprávně označen jako spam
cs_CZ[1]: %s nesprávně označené jako spam
cs_CZ[2]: %s nesprávně označených jako spam

en: %s missed spam | %s missed spam
cs_CZ[0]: %s nezachycený spam
cs_CZ[1]: %s nezachycené spamy
cs_CZ[2]: %s nezachycených spamů

en: %s reported this comment as not spam.
cs_CZ: Uživatel %s označil, že tento komentář není spam.

en: %s reported this comment as spam.
cs_CZ: Uživatel %s nahlásil tento komentář jako spam.

en: (undo)
cs_CZ: (zpět)

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comment already.  | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from %2$s spam comments already.
cs_CZ[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> už ochránil web před %2$s útokem komentářového spamu.
cs_CZ[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> už ochránil web před %2$s útoky komentářového spamu.
cs_CZ[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> už ochránil web před %2$s útoky komentářového spamu.

en: <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comment</a>. | <a href="%1$s">Akismet</a> has protected your site from <a href="%2$s">%3$s spam comments</a>.
cs_CZ[0]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil váš web před <a href="%2$s">%3$s komentářovým spamem</a>.
cs_CZ[1]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil váš web před <a href="%2$s">%3$s komentářovými spamy</a>.
cs_CZ[2]: <a href="%1$s">Akismet</a> ochránil váš web před <a href="%2$s">%3$s komentářovými spamy</a>.

en: <a href="%s">Akismet</a> blocks spam from getting to your blog.
cs_CZ: <a href="%s">Akismet</a> chrání váš web proti spamu.

en: <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong> | <strong class="count">%1$s spam</strong> blocked by <strong>Akismet</strong>
cs_CZ[0]: <strong>Akismet</strong> zablokoval <strong class="count">%1$s spam</strong>
cs_CZ[1]: <strong>Akismet</strong> zablokoval <strong class="count">%1$s spamy</strong>
cs_CZ[2]: <strong>Akismet</strong> zablokoval <strong class="count">%1$s spamů</strong>

en: <strong>Almost done</strong> - activate Akismet and say goodbye to spam
cs_CZ: <strong>Téměř dokončeno</strong> - aktivujte Akismet a rozlučte se se spamem

en: API Key
cs_CZ: Klíč API

en: Account
cs_CZ: Účet

en: Accuracy
cs_CZ: Přesnost

en: Activate Akismet
cs_CZ: Aktivace Akismetu

en: Activate your Akismet account
cs_CZ: Aktivovat API klíč pro Akismet

en: Active
cs_CZ: Aktivní

en: Akismet %s requires WordPress %s or higher.
cs_CZ: Akismet %s vyžaduje WordPress verze %s nebo novější.

en: Akismet %s requires WordPress 3.0 or higher.
cs_CZ: Akismet %s vyžaduje alespoň WordPress 3.0.

en: Akismet Configuration
cs_CZ: Nastavení Akismet

en: Akismet Error Code: %s
cs_CZ: Chybový kód Akismet: %s

en: Akismet Setup
cs_CZ: Akismet - Nastavení

en: Akismet Stats
cs_CZ: Akismet - Statistika

en: Akismet Support
cs_CZ: Akismet - Podpora

en: Akismet Widget
cs_CZ: Akismet

en: Akismet anti-spam strictness
cs_CZ: Akismet - přísnost antispamu

en: Akismet can&#8217;t connect to your site.
cs_CZ: Akismet se nemůže připojit k vašemu webu.

en: Akismet caught this comment as spam during an automatic retry.
cs_CZ: Akismet během opakované automatické kontroly tento komentář zadržel a označil ho jako spam.

en: Akismet caught this comment as spam.
cs_CZ: Akismet zachytil tento komentář jako spam.

en: Akismet cleared this comment during an automatic retry.
cs_CZ: Akismet během opakované automatické kontroly tento komentář schválil.

en: Akismet cleared this comment.
cs_CZ: Akismet vyčistil tento komentář.

en: Akismet eliminates spam from your site.
cs_CZ: Akismet odstraní spam z vašeho webu.

en: Akismet eliminates spam from your site. Register below to get started.
cs_CZ: Akismet odstraní spam z vašeho webu. Níže se zaregistrujte, abyste mohli začít.

en: Akismet eliminates spam from your site. To set up Akismet, select one of the options below.
cs_CZ: Akismet eliminuje spam z vašeho webu. Pro nastavení Akismetu, vyberte jednu z níže uvedených možností.

en: Akismet encountered a problem with a previous SSL request and disabled it temporarily. It will begin using SSL for requests again shortly.
cs_CZ: Služba Akismet zaznamenala problém s předchozí SSL žádostí a dočasně ji zakázala. Brzy znovu začne pro žádosti SLL používat.

en: Akismet filters out spam, so you can focus on more important things.
cs_CZ: Akismet odfiltrovává spam, takže se můžete zaměřit na důležitější věci.

en: Akismet has detected a problem.
cs_CZ: U Akismetu se objevil nějaký problém.

en: Akismet has saved you %d hour! | Akismet has saved you %d hours!
cs_CZ[0]: Akismet vám ušetřil %d hodinu!
cs_CZ[1]: Akismet vám ušetřil %d hodiny!
cs_CZ[2]: Akismet vám ušetřil %d hodin!

en: Akismet has saved you %d minute! | Akismet has saved you %d minutes!
cs_CZ[0]: Akismet vám ušetřil %d minutu!
cs_CZ[1]: Akismet vám ušetřil %d minuty!
cs_CZ[2]: Akismet vám ušetřil %d minut!

en: Akismet has saved you %s day! | Akismet has saved you %s days!
cs_CZ[0]: Akismet vám ušetřil %s den!
cs_CZ[1]: Akismet vám ušetřil %s dny!
cs_CZ[2]: Akismet vám ušetřil %s dnů!

en: Akismet is now activated. Happy blogging!
cs_CZ: Akismet je nyní aktivní. Šťastné blogování!

en: Akismet re-checked and caught this comment as spam.
cs_CZ: Akismet znovu zkotroloval a zachytil komentář jako spam.

en: Akismet re-checked and cleared this comment.
cs_CZ: Akismet znovu zkotroloval a vyčistil tento komentář.

en: Akismet was unable to check this comment (response: %s) but will automatically retry later.
cs_CZ: Akismet nebyl schopen zkontrolovat tento komentář (odpověď: %s), ale automaticky se o to pokusí později.

en: Akismet was unable to recheck this comment (response: %s).
cs_CZ: Akismet nebyl schopen překontrolovat tento komentář (odpověď: %s).

en: All systems functional.
cs_CZ: Všechny systémy jsou funkční.

en: All time
cs_CZ: Od počátku věků

en: Already have your key? Enter it here.
cs_CZ: Už máte svůj klíč? Zdejte jej zde.

en: Always put spam in the Spam folder for review.
cs_CZ: Vždy přesouvat spam pro kotrolu do složky spam

en: Awaiting spam check
cs_CZ: Komentář zatím nebyl zkontrolován, zda neobsahuje spam

en: Cancelled
cs_CZ: Zrušeno

en: Change
cs_CZ: Změnit

en: Cheatin&#8217; uh?
cs_CZ: Nezkoušíte náhodou podvádět?

en: Check for Spam
cs_CZ: Překontrolovat komentáře, zda neobsahují spam

en: Choose to either discard the worst spam automatically or to always put all spam in spam folder.
cs_CZ: Vyberte chování vůči nejhoršímu spamu. Můžete je automaticky smazat nebo přemístit do spamového adresáře, k ostatnímu spamu.

en: Cleaning up spam takes time.
cs_CZ: Mazání spamu chvilku trvá.

en: Cleared by Akismet
cs_CZ: Akismet komentář schválil

en: Click the Use this Key button.
cs_CZ: Klikněte na tlačítko „Použít tento klíč“.

en: Comment #%d could not be checked.
cs_CZ: Komentář č.%d se nepodařilo zkontrolovat.

en: Comment #%d is not spam.
cs_CZ: Komentář č.%d není spam.

en: Comment #%d is spam.
cs_CZ: Komentář č.%d je spam.

en: Comment History
cs_CZ: Zobrazit vývoj změn komentáře

en: Comment not found.
cs_CZ: Komentář nebyl nalezen.

en: Comment status was changed to %s
cs_CZ: Stav komentáře byl změněn na %s

en: Comment was caught by wp_blacklist_check.
cs_CZ: Komentář byl zachycen pomocí wp_blacklist_cehck.

en: Comments
cs_CZ: Komentáře

en: Connected via Jetpack
cs_CZ: Připojeno pomocí pluginu Jetpack

en: Contact Akismet support
cs_CZ: Kontaktovat podporu Akismet

en: Copy and paste the API key into the text field.
cs_CZ: Zkopírujte a vložte klíč API do textového pole.

en: Disabled.
cs_CZ: Zakázaný.

en: Disconnect this account
cs_CZ: Odpojit tento účet

en: Display the number of spam comments Akismet has caught
cs_CZ: Zobrazuje celkový počet komentářů, které Akismet na webu zachytil a označil jako spam.

en: Enabled.
cs_CZ: Aktivoaný.

en: Enter an API Key
cs_CZ: Zadejte API klíč

en: Enter an API key
cs_CZ: Zadejte API klíč

en: Enter/remove an API key.
cs_CZ: Zadejte/odeberte klíč API

en: Failed to connect to Akismet.
cs_CZ: Připojení k Akismet selhalo.

en: Flagged as spam by %s
cs_CZ: %s označil komentář jako spam

en: Flagged as spam by Akismet
cs_CZ: Akismet označil komentář jako spam

en: For more information:
cs_CZ: Další informace:

en: For more information: %s
cs_CZ: Pro více informací: %S

en: Get your API key
cs_CZ: Získat klíč API

en: History
cs_CZ: Historie

en: If you already have an API key
cs_CZ: Pokud už máte svůj klíč API

en: If you already know your API key.
cs_CZ: Pokud už znáte svůj klíč API

en: In 2012, Akismet began using subscription plans for all accounts (even free ones). A plan has not been assigned to your account, and we&#8217;d appreciate it if you&#8217;d <a href="%s" target="_blank">sign into your account</a> and choose one.
cs_CZ: V roce 2012 Akismet zača používat plány předplatného pro veškeré účty (i ty bezplatné). Vašemu účtu však doposud nebyl přiřazen žáný plán. <a href="%s" target="_blank">Přihlaste se</a> proto prosím, a vyberte si předplatné.

en: Log in or sign up now.
cs_CZ: Přihlaste se nebo se zaregistrujte

en: Manually enter an API key
cs_CZ: Ruční zadání klíče API

en: Missing
cs_CZ: Chybí

en: Network functions are disabled.
cs_CZ: Síťové funkce nejsou povoleny.

en: New to Akismet
cs_CZ: Nový v Akismetu

en: Next Billing Date
cs_CZ: Následující datum fakturace

en: No Subscription Found
cs_CZ: Předplatné nebylo nalezeno

en: No worries! Get in touch and we&#8217;ll sort this out.
cs_CZ: Nebojte se! Kontaktujte nás, a my to vyřešíme.

en: Note:
cs_CZ: Poznámka:

en: On this page, you are able to enter/remove an API key, view account information and view spam stats.
cs_CZ: Na této stránce můžedete zdat/odebrat klíč API, prohlížet informace o účtu a statistiky spamu.

en: On this page, you are able to set up the Akismet plugin.
cs_CZ: Na této stránce můžete nastavit plugin Akismet.

en: On this page, you are able to view stats on spam filtered on your site.
cs_CZ: Na této stránce můžete prohlížet statistiky filtrování spamu na vašem webu.

en: Overview
cs_CZ: Základní přehled

en: Past six months
cs_CZ: Posledních šest měsíců

en: Please <a href="%1$s">upgrade WordPress</a> to a current version, or <a href="%2$s">downgrade to version 2.4 of the Akismet plugin</a>.
cs_CZ: <a href="%1$s">Aktualizujte WordPress</a> na současnou verzi, nebo <a href="%2$s">přejděte na Akismet verze 2.4</a>.

en: Please <a href="%s" target="_blank">contact our support team</a> with any questions.
cs_CZ: Když budete mít jakýkoliv dotaz, neváhejte <a href="%s" target="_blank">kontaktovat náš tým podpory</a>.

en: Please check your <a href="%s">Akismet configuration</a> and contact your web host if problems persist.
cs_CZ: Zkontrolujte prosím <a href="%s">nastavení Akismetu</a> a pokud problém přetrvává, kontaktujte svého webhostera.

en: Please contact <a href="%s" target="_blank">Akismet support</a> for assistance.
cs_CZ: Pro pomoc kontaktujte <a href="%s" target="_blank">podporu Akismet</a>.

en: Please update your payment information.
cs_CZ: Aktualizujte prosím své platební informace.

en: Please visit your <a href="%s" target="_blank">Akismet account page</a> to reactivate your subscription.
cs_CZ: Pro obnovu předplatného prosím navštivte <a href="%s" target="_blank">stránku účtu Akismet</a>.

en: Processed %d comment. | Processed %d comments.
cs_CZ[0]: Zpracovaných komentářů: %d
cs_CZ[1]: Zpracovaných komentářů: %d
cs_CZ[2]: Zpracovaných komentářů: %d

en: Re-adding...
cs_CZ: Probíhá znovu vkládání...

en: Reactivate Akismet
cs_CZ: Znovu aktivovat Akismet

en: Register for Akismet
cs_CZ: Registrovat Akismet

en: Remove this URL
cs_CZ: Odebrat tuto URL adresu

en: Removing...
cs_CZ: Probíhá odebírání...

en: SSL Status
cs_CZ: Stav SSL

en: Safe: always put spam in the Spam folder for review.
cs_CZ: Bezpečné: Vždy přesune SPAM do adresáře spamu k prohlédnutí.

en: Save Changes
cs_CZ: Uložit změny

en: Settings
cs_CZ: Nastavení

en: Show approved comments
cs_CZ: Zobrazovat počet schválených komentářů

en: Show the number of approved comments beside each comment author
cs_CZ: Zobrazit počet schválených komentářů u každého autora komentáře

en: Show the number of approved comments beside each comment author in the comments list page.
cs_CZ: Zobrazit počet schválených komentářů u každého autora komentáře na stránce seznamu komentářů.

en: Sign up for a plan with a different email address
cs_CZ: Pro registraci předplatného použijte jinou emailovou adresu

en: Sign up for an account on %s to get an API Key.
cs_CZ: Abyste získali klíč API, zaregistrujte se na: %s.

en: Sign up with a different email address
cs_CZ: Zaregistrujte se pomocí jiné emailové adresy

en: Silently discard the worst and most pervasive spam so I never see it.
cs_CZ: Tiše vyřadit nejhorší a nejagresivnější spam, tak ať jej ani nevidím.

en: Some comments have not yet been checked for spam by Akismet. They have been temporarily held for moderation and will automatically be rechecked later.
cs_CZ: Některé komentáře ještě nebyly zkontrolovány. Jsou zatím pozdrženy ke schválení a později budou automaticky zkontrolovány.

en: Spam Blocked
cs_CZ: Boj proti spamu

en: Spam blocked | Spam blocked
cs_CZ[0]: Boj proti spamu
cs_CZ[1]: Boj proti spamu
cs_CZ[2]: Boj proti spamu

en: Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than 1 day is deleted automatically. | Spam in the <a href="%1$s">spam folder</a> older than %2$d days is deleted automatically.
cs_CZ[0]: Spam starší než  1 den se ze <a href="%1$s">složky spamu</a> smaže automaticky.
cs_CZ[1]: Spam starší než %2$d dny se ze <a href="%1$s">složky spamu</a> smaže automaticky.
cs_CZ[2]: Spam starší než %2$d dnů se ze <a href="%1$s">složky spamu</a> smaže automaticky.

en: Status
cs_CZ: Stav

en: Strict: silently discard the worst and most pervasive spam.
cs_CZ: Přísné: diskrétní odstraní nejhorší a nejotravnější spam.

en: Strictness
cs_CZ: Přísnost

en: Subscription Type
cs_CZ: Typ předplatného

en: Summaries
cs_CZ: Souhrny

en: Suspended
cs_CZ: Pozastaveno

en: Temporarily disabled.
cs_CZ: Dočasně vypnuto.

en: The API key you entered could not be verified.
cs_CZ: Vámi zadaný klíč API nemohl být ověřen.

en: The Akismet subscription plan
cs_CZ: Předplatné akismet

en: The connection to akismet.com could not be established. Please refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a> and check your server configuration.
cs_CZ: Nepodařilo se připojit k akismet.com. Přejděte prosím na <a href="%s" target="_blank">náš návod o firewallech</a> a zkontrolujte nastavení serveru.

en: The key you entered is invalid. Please double-check it.
cs_CZ: Zadaný klíč je neplatný. Raději jej ještě jednou zkontrolujte.

en: The subscription status - active, cancelled or suspended
cs_CZ: Stav předplatného - aktivní, zrušeno, nebo pozastaveno

en: There is a problem with your API key.
cs_CZ: Nastala chyba s vašim klíčem API.

en: There&#8217;s <a href="%2$s">%1$s comment</a> in your spam queue right now. | There are <a href="%2$s">%1$s comments</a> in your spam queue right now.
cs_CZ[0]: Fronta spamu momentálně obsahuje <a href="%2$s">%1$s komentář</a>.
cs_CZ[1]: Fronta spamu momentálně obsahuje <a href="%2$s">%1$s komentáře</a>.
cs_CZ[2]: Fronta spamu momentálně obsahuje <a href="%2$s">%1$s komentářů</a>.

en: There&#8217;s nothing in your <a href='%s'>spam queue</a> at the moment.
cs_CZ: Momentálně je <a href='%s'>fronta spamu</a> prázdná.

en: This comment was reported as not spam.
cs_CZ: Tento komentář byl nahlášen, že není spam.

en: This comment was reported as spam.
cs_CZ: Tento komentář byl nahlášen jako spam.

en: Title:
cs_CZ: Název:

en: To continue your service, <a href="%s" target="_blank">upgrade to an Enterprise subscription</a>, which covers an unlimited number of sites.
cs_CZ: Pokud chcete nadále využívat této služby, <a href="%s" target="_blank"> upgradujte na předplatné Enterprise</a>, které zahrnuje neomezené množství webů.

en: URL removed
cs_CZ: URL odstraněna

en: Un-spammed by %s
cs_CZ: %s rozhodl, že nejde o spam

en: Upgrade
cs_CZ: Upgradovat

en: Use this account
cs_CZ: Použít tento klíč

en: Use this key
cs_CZ: Použít tento klíč

en: Use this option to use Akismet independently of your Jetpack connection.
cs_CZ: Tuto volbu použijte v případě pokud chcete Akismet využívat nezávisle vůči připojení pluginu Jetpack.

en: Used by millions, Akismet is quite possibly the best way in the world to <strong>protect your blog from spam</strong>. It keeps your site protected even while you sleep. To get started: 1) Click the "Activate" link to the left of this description, 2) <a href="https://akismet.com/get/">Sign up for an Akismet plan</a> to get an API key, and 3) Go to your Akismet configuration page, and save your API key.
cs_CZ: Akismet je nejlepší nástroj na <strong>ochranu webů proti spamu</strong>. Udržuje web zabezpečený i během vašeho spánku. Abyste ho aktivovali je třeba: 1) Kliknout na odkaz „Aktivovat“ umístěný nalevo od popisu, 2) <a href="https://akismet.com/get/">Zaregistrovat si Akismet klíč API</a> a 3 ) Navšívit stránku nastavení Akismet a uložit tam váš API klíč.

en: View comment history
cs_CZ: Zobrazit vývoj změn komentáře

en: We cannot process your payment. Please <a href="%s" target="_blank">update your payment details</a>.
cs_CZ: Nemůžeme zpracovat vaši platbu. Zkontrolujte prosím <a href="%s" target="_blank">podrobnosti platby</a>.

en: You can help us fight spam and upgrade your account by <a href="%s" target="_blank">contributing a token amount</a>.
cs_CZ: Můžete nám pomoci v boji proti spamu, upgradovat svůj účet a <a href="%s" target="_blank">přispět nám drobnou částkou</a>.

en: You don&#8217;t have an Akismet plan.
cs_CZ: Nemáte předplatné Akismet.

en: You need to enter an API key to activate the Akismet service on your site.
cs_CZ: Pro aktivaci služby Akismet, musíte zadat klíč API.

en: You&#8217;re using Akismet on far too many sites for your Pro subscription.
cs_CZ: Používáte Akismet Pro používáte na příliš mnoha webech.

en: You&#8217;re using your Akismet key on more sites than your Pro subscription allows.
cs_CZ: Používáte Akismet na více webech, než vám vaše Pro předplatné umožňuje.

en: Your API key is no longer valid. Please enter a new key or contact support@akismet.com.
cs_CZ: Váš API klíč je již neplatný. Zadejte prosím nový klíč API nebo kontaktujte anglickou technockou podporu support@akismet.com.

en: Your Akismet plan has been cancelled.
cs_CZ: Váš Akismet plán byl zrušen.

en: Your Akismet subscription is suspended.
cs_CZ: Vaše Akismet předplatné je pozastaveno.

en: Your Pro subscription allows the use of Akismet on only one site. Please <a href="%s" target="_blank">purchase additional Pro subscriptions</a> or upgrade to an Enterprise subscription that allows the use of Akismet on unlimited sites.
cs_CZ: Vaše Pro předplatné umožňuje použití Akismetu pouze na jednom webu. Dokupte si prosím <a href="%s" target="_blank">doplňkové Pro předplatné</a> nebo přejděte na předplatné Enterprise, které je dostupné pro neomezené množství webů.

en: Your Web server cannot make SSL requests; contact your Web host and ask them to add support for SSL requests.
cs_CZ: Váš webový werver nemůhl provést SSL požadavek; kontaktujte vašeho webhostera a zeptejte se jak přidat podporu pro SSL požadavky.

en: Your firewall may be blocking Akismet. Please contact your host and refer to <a href="%s" target="_blank">our guide about firewalls</a>.
cs_CZ: Váš firewall možná blokuje Akismet. Kontaktujte svého webhostera a okažte jej na <a href="%s" target="_blank">náš návod o firewallech</a>.

en: Your subscription for %s is cancelled
cs_CZ: Vaše předplatné pro %s je zrušeno

en: Your subscription for %s is suspended
cs_CZ: Vaše předplatné pro %s je pozastaveno

en: Your web host or server administrator has disabled PHP&#8217;s <code>gethostbynamel</code> function.  <strong>Akismet cannot work correctly until this is fixed.</strong>  Please contact your web host or firewall administrator and give them <a href="%s" target="_blank">this information about Akismet&#8217;s system requirements</a>.
cs_CZ: Váš webhoster nebo administrátor serveru vypl PHP funkci <code>gethostbynamel</code>.<strong>Akismet do její aktivace nemůže správně pracovat.</strong> Kontaktujte prosím svého webhostera nebo správce firewallu a dejte jim následující <a href="%s" target="_blank">informace o systémových požadavcích Akismetu</a>.
